Posted on

Dreadfalls – Nieuw in de winkel

dreadlocks kopen ombre verloop

Dreadfalls

Wat zijn dreadfalls?

Dreadfalls zijn dreadlocks die je niet inknoopt maar dagelijks kunt verwisselen. Je zet de falls (haarstukken) vast door middel van een elastiek die eraan vastzit. Je eigen haar verberg je door middel van een knot of een staart. De falls kun je het beste ’s avonds afdoen om de haarstukken netjes te houden. Meestal is 1 haarstuk voldoende voor een vol kapsel. Wil je echt een super kapsel, dan is het aan te raden er 2 aan te schaffen. Al dan niet van dezelfde soort en kleuren (maar een mix is natuurlijk ook leuk!). Of wat denk je ervan 2 staartjes te doen? Double the trouble 😉 maar niet minder leuk.

Dreadfalls kopen woldreadfalls kopen wol webshop stichting stila

Waarom zou ik voor dreadfalls kiezen?

Dreadfalls zijn leuk voor een feestje of om zo nu en dan een uniek kapsel te creëren. Als u dagelijks met dreadlocks rond wilt lopen dan zijn deze inzetstukken misschien niet helemaal de beste optie voor jou en kun je het beter laten inknopen. Met de falls (haarstukken) kun je je eigen haar goed verstoppen door middel van een band of door je eigen haar in dezelfde kleur te verven.

Een voordeel aan dreadfalls is dat er geen kosten zijn voor het inzetten ervan. Het inzetten doe je namelijk zelf. Heb je weinig budget en wil je toch een mooi koppie met dreadlocks, dan zijn dreadfalls zeker een goede optie. Je investeert alleen in de dreadfall.

dreadlocks kopen ombre verloopdreadlocks kopen ombre verloopkleuren

Waar kan ik dreadfalls kopen?

Dreadfalls zijn sinds vandaag te koop in onze webshop. Klik hier om naar de webshop te gaan. U kunt zoeken op het woord dreadfalls of kiezen voor de categorie haarverlenging en dan:

1. Op soort

2. Dreadfalls.

Zijn dreadfalls van synthetisch materiaal gemaakt of van wol?

De keuze is reuze. Niet alleen qua materiaal maar ook qua soort en kleuren. De haarstukken zijn te krijgen in synthetische dreads, woldreads en zelfs een mix hiervan. Ook zijn ze niet alleen in dreads te verkrijgen. Je kunt er ook voor kiezen om voor een combi te gaan (dreadlocks en vlechten). De kleuren zijn zeer divers en afhankelijk van de keuze in wol of synthetische dreads. Geef bij uw bestelling op wat uw wensen zijn.

De dreadfalls worden op maat voor u gemaakt in de kleuren en diktes naar wens. Binnen het bestelproces heeft u de mogelijkheid om een opmerking op te geven. Vermeld daar duidelijk uw wensen.

Toch liever uw dreadlocks en/of vlechten laten knopen?

Neem contact op met dreadlocks en vlechten gevestigd in Lelystad en Almere. Door onze samenwerking met dit kappersbedrijf kunnen zij tegen lage kosten dreadlocks blijven knopen.

Kopen van dreadlocks en vlechten om in te knopen?

U kunt Dreadlocks en Vlechten aanschaffen in onze webshop. Klik hier om naar de webshop te gaan. De kapsters van dreadlocks en vlechten werken al 20 jaar met onze dreadlocks en garanderen de kwaliteit ervan. Dreadlocks en Vlechten zijn in verschillende lengtes, diktes en vormen te verkrijgen. De keuze is reuze, maar ook gaaf!

 

Wij danken u alvast voor uw aankoop in onze webshop en de steun aan onze stichting!

 

 

De directie van Stichting STILA.